Zawody Pływackie BYDGOSZCZ 08.04.2017r.

Miło nam poinformować, że zawodnicy UKS Octopus Suchy Las w minioną sobotę (08.04.2017r.) z nowymi rekordami powrócili z zawodów, które odbywały się w Bydgoszczy.

Wśród 520 startujących osób znalazło się 7 przedstawicieli barw naszego klubu:
– Małgorzata Owczarek,
– Jagoda Lewartowska,
– Jagoda Nowak,
– Emilia Sękowska,
– Jakub Kaszewski,
– Szymon Tomza,
– Adam Pacholski.

Najlepsze wyniki odnotowała Małgorzata Owczarek, która bijąc znacząco swoje rekordy życiowe i rekordy klubowe zajęło odpowiednio 1 miejsce na dystansie 25 m st. klasycznym (00:24,00) oraz 2 miejsce na dystansie 25 m st. grzbietowym (00:21,54).
Ponadto Gosia została sklasyfikowana jako 3 najlepsza zawodniczka zawodów!. :)

Bardzo udany start zaliczył również Adam Pacholski, który w debiucie w barwach UKS Octopus zajął 6 miejsce na dystansie 100 m st. dowolnym i z czasem 1:10,30 uzyskał czas lepszy od naszego rekordu klubowego 13-latków.

Pozostali zawodnicy zajmowali miejsca w pierwszej 15-stce.

Wszystkim zawodników serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne starty w zawodach!

W zakładce REKORDY można zobaczyć aktualne najlepsze wyniki naszego klubu!

All right reserved ⓒ UKS OCTOPUS 2015