Trenerzy

Imię i nazwisko
Łukasz Kolendowicz Trener. członek zarządu ds. sportowych UKS Octopus Suchy Las. Wieloletni zawodnik klubu pływackiego Astromal Akwawit Leszno. Ze  sportem pływackim związany od najmłodszych lat. W wieku 8 lat rozpoczął naukę  pływania. W  trakcie swojej kariery sportowej startował w finałach Mistrzostw Polski uzyskując  miejsca medalowe. Ponadto sięgał po medale na Mistrzostwach Polski w ratownictwie Wodnym oraz zwyciężył w 53 maratonach pływackich m.in. Dwukrotnie klasyfikację generalną Pizza Express – Grand Prix Wielkopolski w pływaniu długodystansowym. Wpław przez Kiekrz na dystansie 9.6 km. Po maturze rozpoczął studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu które ukończył z tytułem magistra oraz trenera II klasy z pływania. Od 2011r. sprawuje funkcję trenera w naszym klubie.
Imię i nazwisko
Monika Szczepankiewicz Doktorantka zakładu teorii sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Z zamiłowania instruktor oraz trener pływania. Oprócz pływania interesuje się biegami fitnessem oraz tenisem ziemnym z którego posiada legitymację trenerską. Wykształcenie pedagogiczne doświadczenie trenerskie oraz znakomite podejście do dzieci przyczynia się do szybkiego rozwoju umiejętności wśród najmłodszych pływaków.

Imię i nazwisko
Jan Pietrzak Od początku związany z UKS Octopus Suchy Las. Początkowo jako zawodnik teraz jako doświadczony instruktor pływania. Podczas stażu zawodniczego osiągnął znakomite wyniki sportowego oraz zdobył niezbędną wiedzę z zakresu treningu sportowego. Jego zaangażowanie w trening sportowy powinien być przykładem dla innych. Oprócz pływania interesuje się bieganiem crossfitem czy jazdą na rowerze. Obecnie jest studentem II roku na Politechnice Poznańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka.

All right reserved ⓒ UKS OCTOPUS 2015